• Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • Časté dotazy


  Je DinoPark vhodný pro malé děti?


  Absolutně! Je možné, že malé dítko bude při pohledu na vyceněného Tyrannosaura pociťovat malý strach, ale jistě to nic hrozného nebude… Pro malé děti máme připravené dětské hřiště s mnoha atrakcemi a i jiné modely než masožravce (Maiasaura s mláďaty v hnízdě apod.).

  Mohou do DinoParku psi?


  Do DinoParku Ostrava ano. Jen upozorňujeme, že se zde váš miláček bude pohybovat mezi dětmi, vodítko a náhubek je tedy nutností. Majitel je za všech okolností za svého psa zodpovědný (hlídání, úklid, případné škody). Vstup psů tedy nezakazujeme, nicméně věříme v zodpovědnost našich návštěvníků. Volný pohyb psa v DinoParku ovšem možný v žádném případě není.

  Je DinoPark bezbariérový?


  Ano, jeho horní polovina. Parkoviště i vstup jsou uzpůsobeny pro invalidní vozík, stejně jako jeho horní část, kde je většina atrakcí (3D Kino, DinoShop, občerstvení a zhruba polovina modelů s výhledem na většinu ostatních). Dolní polovina je pod prudším kopcem lesním údolím, a tak bohužel není možné ji pokládat za berbariérově přístupnou.

  Kolik se platí za parkoviště a WC?


  Nic, v DinoParku nejsou žádné skryté poplatky.

  Jsou v DinoParku hromadné ceny?


  Nejsou, ceny jsou stanoveny stejně jak pro jednotlivce, tak pro skupinu.

  Musí si školní výlet objednat čas ke vstupu?


  Ne, DinoPark má dostatečnou kapacitu, zkrátka přijeďte v otevíracích hodinách.

  Platí učitelé/učitelky při školních výletech vstupné?


  Pro školní exkurze poskytujeme vstup pro doprovod (1–2 učitelé na třídu) zdarma.

  Proč se DinoPark jmenuje DinoPark Ostrava, když není v Ostravě?


  DinoPark je výrazná turistická atrakce, a tak dojezdová vzdálenost návštěvníků je mnohem větší než známost obce Doubrava, kde se DinoPark nachází. Vybrali jsme tedy jméno přirozeného centra celé severní Moravy. Nikde neříkáme, že náš DinoPark je v Ostravě, říkáme, že se jmenuje DinoPark Ostrava. A v oddíle KUDY DO DINOPARKU je pak detailně popsáno, kde je a jak se k němu návštěvník dostane. Vždyť třeba Disneyland Paris se také nejmenuje Disneyland Magny-le-Hongre, i když u této obce se nachází a ne v Paříži.

   
 
DinoPark Plzeň
 

DinoPark Zoo Plzeň

Lesopark v těsné blízkosti Zoo Plzeň s desítkami dinosaurů v životních velikostech. Obrovitý Apatosaurus, nejfotografovanější T-Rex, jezírko s vodopádem, vyhlídka u Brachiosaura na celou Plzeň, dětské atrakce, houpadla
a skluzavky.

Otevřít

 
DinoPark Harfa Praha
 

DinoPark Praha

DinoPark na střeše nákupní galerie Harfa s výhledem na Prahu. Nepřehlédnutelný 11 m velký Therizinosaurus, dvojice robotických Tyrannosaurů, dětské prolézačky a mlhostrom pro osvěžení v parných dnech. Blízko centra,
parkování zdarma.

Otevřít

 
DinoPark Vyškov
 

DinoPark
Zoo Vyškov

Nezapomenutelná jízda DinoExpresem, 311 m dlouhá lanovka DinoBike, obrovitý Quetzalcoatlus s hnízdem, Megalosaurus, dětské prolézačky, houpadla, hvězdárna s možností pozorování Slunce. Lesopark s množstvím zákoutí
k odpočinku.

Otevřít

 
DinoPark Liberec
 

DinoPark Liberec

Celoročně otevřený krytý DinoPark v OC Plaza Liberec. Druhohorní bouřka se skutečným deštěm, provazový skákací hrad, focení s živými krokodýly, DinoTrek, DinoLaser a mnoho dalšího. Nejobsáhlejší DinoPark v ČR.

Otevřít

 
DinoPark Ostrava
 

DinoPark Ostrava

Největší DinoPark v ČR. 15 km od Ostravy umístěný areál plný zábavy. Projížďka DinoExpresem, druhohorní sopka, DinoBludiště, MiniZOO, DinoRace, Stezka hbitých Deinonychů, ohromný Seismosaurus a dětská zóna s množstvím prolézaček.

Otevřít

 
DinoPark Košice
 

DinoPark Zoo Košice

Nádherné malé údolí s potokem
plné modelů dinosaurů přímo v Zoo Košice, vyhlídka u Stegosaura, robotický Liopleurodon, poutavá scéna s obrovitým Diplodocem v bažině.

Otevřít

 
DinoPark Algar
 

DinoPark Algar

DinoPark vzdálený 17 km od
letoviska Benidorm. Pohyblivé a statické modely dinosaurů v kaktusové zahradě, fontány se želvami, druhohorní brouzdaliště, krásné přírodní scenérie a stále slunečné počasí.

Otevřít

 
DinoPark Budapest
 

DinoPark
Köki Budapest

Jedinečná, stálá atrakce otevírá své brány na střešní terase KÖKI, 09.01.2023!
Na ploše 1,5 hektaru budete moci objevovat pravěké tvory v prostředí připomínajícím jejich stanoviště z období druhohor.

Otevřít

 

Vyberte si DinoPark, který chcete navštívit.


 • Provozovatel


  Producentem a provozovatelem
  DinoParku je společnost WEST MEDIA, s.r.o.

  logo westmedia

  WEST MEDIA, s.r.o.
  Stará cesta 2, 312 00 Plzeň
  Tel: +420 377 227 494
  IČ: 63506572, DIČ: CZ63506572
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.www.west-media.eu

  Naši partneři


  logo iaapa

  logo tripadvisor

  logo kudyznudy

  logo rádio impuls

  logo coca cola

  logo Playmobil